اعتیاد

سلام خدمت دوستان عزیز

الان یک مستند درباره اعتیاد دیدم که خانواده ای سه تا از بچه هاش را به خاطره استفاده مواد از دست داده بود  خیلی حالم گرفته شد

چند روز پیش یکی از دوستانم گفت خیابانی در مشهد هست که بعد از ظهر ها زمانی که هوا رو به تاریکی میره تمام معتادان کارتان خاب آنجا جمع میشند و مواد مصرف میکنند و نکته قابل توجه این هست که از سن هفت هشت سال داره تا پیران دختر و زن پسر و مرد پیر و جوان میخام بگم این چی تو جامع ما که داره همرو از بین میبرد چرا رسیدگی نمیکنند چرا جلو واردات مواد را نمیگیرند چرا دزدی زیاد شده فقط به خاطر نظارت کم سران اجرایی مملکتمان هست اگر یک آدم چقدر میتونه بیقانونی را تحمل کند زمانی که دوستم گفت معموران از آنجا رد میشند و بی توجه به اطرافشان خنده دار هست من از خود بی خود میشم و هر چه که از دهنم درمیاد باره شان میکنم از نظر من این ها نمیخواهند جلو این کار را بگیرند چون آن وقت این قدر جوان قدرت مند داریم که نیازی به مفت خور های جامعه نیست.

شرمنده اگر زیاد حرف زدم چون اگر این حرف ها را این جا نگم میمیرم فقط اینجاست خانه ی من  تا مطلب بعدی برای همه ی شما دوست تان خوب آرزوی خوشبختی میکنم.

/ 3 نظر / 23 بازدید
حسین آگاهی

سلام آقامسعود. مشکل سران کشوری و اجرایی درسته اما همه اش اون نیست؛ هر چی باشه خدا به همه انسان ها عقل داده و خیلی کم پیش میاد یک نفر کسی رو مجبور کنه معتاد بشه پس از جهل و استفاده نکردن از عقل هم هست.[افسوس] تازه من اگر فقط در یک نقطه مثلاً خیابون x همه معتادان جمع بشن و به جاهای دیگه ضرری نرسونن موافقم که این طوری باشه؛ مثل یک جایی در قدیم برای انسان های ... که از سطح شهر جمعشون می کردند.

مریم

سلام آقا مسعود من با نوشته شما کاملا موافقم من مطمئنم که این کارشون عمدی و اصلا دوست ندارن که جامعه ی پاکی داشته باشیم چرا که افراد سالم یک مملکت کار و رفاه میخوان و این موضوع فقط به معتادان ختم نمیشه مسولان مملکت ما در تمام زمینه ها اینگونه هستن[گل] دوست عزیز فکر میکنم وبلاگ منو بد لینک کردین آخه وقتی روش کلیک میکنی وارد صفحه نظراتم میشه لطفا پاکش کنید ومجددا لینک کنید ممنونم[گل]

محسن

علاوه بر اینها باندهای منفعت طلب نیز نقش زیادی در گسترش آن داشته اند.